• zima
  • Villa
  • zima1
  • zima
  • Krásy prírody

                Naše ubytovanie


Villa Slnečnica Vám ponúka celoročné ubytovanie v penzióne rodinného typu. K dispozícii je 8 izieb

Maximálna kapacita penziónu je 20 osób (6x2,2x3 plus dve prístelky)


V rámci ubytovania si hostia môžu oddýchnuť a zabaviť sa v spoločenskej miestnosti situovanej na prízemí. K dispozícii je Vám tu príjemné posedenie, biliard, rôzne spoločenské hry, televízia, CD/DVD prehrávač, rádio a pre detičky hračky v detskom kútiku. V spoločenskej miestnosti tiež využijete peknú kuchynku s chladničkou, kde si pripravíte vlastné jedlá.


Na prvom poschodí sa nachádza osem izieb, ktoré disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Každá z izieb je vybavená rádiobudíkom, rýchlovarnou kanvicou, LCD televízorom a pohodlným posedením. Vybrať si môžete zo 4 izieb s manželskou posteľou a 4 izieb s oddelenými lôžkami. V prípade potreby Vám radi ponúkneme služby prania, žehlenia. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. 


Na prízemí sa nachádza kaviarnička s barom(otvorená od júla do septembra). Dobrú kávu si tiež vychutnáte na terase s posedením.Dospelých i detičky zaiste poteší krásna oplotená záhrada s detským ihriskom, trampolínou, záhradnou hojdačkou a vonkajším posedením v altánku. Využiť je tu možné tiež gril, kotlík či ohnisko  s možnosťou opekania. V areáli sa nachádzajú domáce zvieratká - zajačiky. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri penzióne.


Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a opäť nás s radosťou navštívite. Tešíme sa na Vás v penzióne Villa Slnečnica!


Ubytovanie a príchod hostí:


Príchod - check-in od 14.00 hodiny (skorší príchod je možný len po dohovore)

Odchod - check-out do 10.00 hodinyMáte záujeme o naše ubytovanie?      KONTAKTUJTE NÁS